De Excursie naar Ardagh Na een gezellige roadtrip met ons kleine reisgenootscha…


De Excursie naar Ardagh

Na een gezellige roadtrip met ons kleine reisgenootschap kwamen we gelukkig nog net heelhuids aan. De gigantische fabriek van Ardagh was al van ver te zien. De tour begon met een kleine presentatie en kopje koffie. Gaaf feitje: Ardagh heeft zelfs in de Seychellen een fabriekje staan. Toen we onze stijlvolle outfit (witte jas, reflecterend hesje, veiligheidsbril en haarnetje) aan hadden getrokken, kon onze blik op de fabriek beginnen. Tijdens de flinke wandeling (meer dan 2 km) kregen we alles te horen over 2- en 3-delige blikjes. Het Karvam Cevitam blik bijvoorbeeld bestaat uit 3 delen. De productie bij Ardagh gaat razendsnel, blikjes en deksels vlogen zo snel voorbij dat je ze nauwelijks kon volgen. Toch lukte het onze gids om ons een aantal deksels te geven als souvenir. Iedereen had het leuk gehad, dus de dag was wel zeker geslaagd. Dus volgend jaar weer?
Source

De Excursie naar Ardagh Na een gezellige roadtrip met ons kleine reisgenootscha…