De Excursie naar CIREX Foundry Woensdag 9 januari is een heel groepje nieuwsgie…


De Excursie naar CIREX Foundry

Woensdag 9 januari is een heel groepje nieuwsgierige IPO’ers afgereisd naar het mooie Almelo om hier Cirex te bezoeken. Cirex is een metaal gieterij voor allerlei metalen onderdelen die te vinden zijn in motoren van grote auto en vrachtwagen merken zoals BMW, Mercedes en Volvo. We hebben hier een ontzettend leuke en leerzame rondleiding gekregen. De fabriek is deels vernieuwd en geautomatiseerd en een ander deel maakt gebruik van nog wat meer klassieke machines. Er is ons bijzonder veel verteld over het bedrijf en hoe het daar allemaal werkte. Er zijn vanuit de studenten erg veel positieve berichten gekomen over hoe ze het vonden, erg leerzaam en interessant. De kennis die de studenten hebben opgedaan kunnen ze meteen gebruiken in het vak Materiaalkunde en Productietechnieken 20 (MaPr20).
Dit is al de 2e keer dat deze excursie wordt georganiseerd en in onze mening zeker nog een keer voor herhaling vatbaar!
Source

De Excursie naar CIREX Foundry Woensdag 9 januari is een heel groepje nieuwsgie…