Excursie Brouwers Nös

Vond jij de excursie naar Grolsch ook zo’n succes of kon je er helaas niet bij zijn? Ga dan met ons mee naar het Brouwers Nös. Het Brouwers Nös is een nieuwe craftbierbrouwerij in Groenlo. Het is gevestigd in de historische Villa Adriana, “woonhuis” van meerdere generaties van een wel héél bekende brouwers familie uit Groenlo. Hier is het heel vroeger ooit allemaal begonnen. Brouwers Nös gaat nu deze bierige geschiedenis voortzetten en weer verder uitbouwen, maar dan wel geheel op haar eigen wijze met kleinschalige, ambachtelijke craftbieren voorzien van mooie verhalen en klinkende namen passend in deze omgeving.
De bieren zijn zeer bijzonder. Ze worden namelijk 3 keer vergist. Hierdoor ontstaan unieke intense aroma’s.

Krijg jij hier ook zo’n dorst van? Ga dan op 27 februari mee naar Groenlo! We zullen de brouwerij aanschouwen en genieten van 4 van hun beste speciaalbieren. Tot dan!

Inschrijving sluit 26 februari.