Inschrijflijst CSWA-cursus (gesloten)

Beste Archimedicus,

Kun jij technisch tekenen, maar heb je geen certificaat om dit te bewijzen? Dan is dit je kans! Neem deel aan de CSWA cursus, verbeter je tekenvaardigheden en behaal het CSWA certificaat.
De cursus bestaat uit een theorie les op dinsdag 11 december en een examen op dinsdag 18 december. Buiten het feit om dat dit certificaat mooi op je CV staat is het ook een goede aanvulling op je opleiding. Als je het CWSA certificaat behaald hebt is het ook mogelijk om je in te schrijven voor de CSWP cursus die later dit jaar gegeven wordt.

Wat moet ik weten voor deze cursus:
• De cursus bestaat uit een theorie les op dinsdag 11 december van 9:00 uur tot 12:15 uur en een examen op dinsdag 18 december van 9:00 uur tot 12:15. Om het examen te volgen ben je verplicht om de theorie les te volgen.

Wat moet je hebben voor deze cursus:
• Je moet in bezit zijn van een laptop met daarop Solidworks.
• Voorkennis van Solidworks is erg handig voor deze cursus.

Verdere informatie zal volgen via de mail nadat je bent ingeschreven.

Inschrijving is gesloten.