Inschrijflijst Excursie VDL ETG (gesloten)

Wij gaan met de MT-Commissie dinsdag 18 december naar VDL ETG in Almelo. VDL is één groot familiebedrijf met meer dan 17.000 medewerkers, bestaande uit 99 dochterondernemingen verdeeld over 20 landen.

Bij VDL ETG wordt gewerkt aan mechatronische systemen voor onder andere ASML en nog een aantal andere grote bedrijven. Binnen het bedrijf wordt alles gedaan van het ontwerpen tot het produceren, monteren en controleren van deze systemen. Hier komen allemaal interessante processen bij aan bod zoals: high-speed frezen, precisieslijpen, elektrische (clean room) assemblage en nog veel meer!

Bij VDL ETG krijgen we een presentatie, gaan we praten met afgestudeerde mechatronici en zullen we een rondleiding krijgen door het bedrijf. We verzamelen om 13:30 uur bij de vereningskamer, vanuit daar gaan we met z’n allen naar het station. Voor diegene met een weekend OV zal een treinkaartje worden vergoed (geef dit wel goed aan bij je aanmelding!).

Lijkt het jou leuk om met ons mee te gaan naar VDL, schrijf je dan in voor zondag 16 december!

Inschrijving is gesloten